Toni Antoniadis: “În bucătărie, când nu iese o rețetă, o schimbi”

În bucătărie, când nu-ți iese o rețetă, o schimbi! Rețeta după care a fost condus orașul nostru s-a dovedit a fi total greșită… Ce-ar fi să încercăm alta? Una care să conțină NORMALITATE, și DECENȚĂ, liniște și bunăstare! În politică, ingredientul de bază este votul. Duminică, mergem la vot! În ultimele zile mai mult s-a țipat din toate părțile, decât să se propună ceva concret și dumneavoastră, alegătorii, probabil că sunteți pe bună dreptate bulversați. Însă, pentru duminică, nici secția de votare nu este departe și frigul încă nu a venit. De ce trebuie să mergem la vot? Pentru că avem un as în mânecă: mintea și conștiința noastră! Și mai avem ceva: dorința de schimbare! O să purtăm mască la vot ca să nu ne ținem de nas 4 ani? O să mergem la vot ca să fim șefii orașului nostru, nu subalternii celor care se duc în locul nostru! Mai bine să ne pară rău de ce-am făcut, decât de ce am ratat! Hai la vot!
#antoniadisprimar
#voteazapozitia5 #uniuneaelena #administratiedenota10 #constanta #alegerilocale

Comandat de Uniunea Elenă din România

Executat de Dorian Punctro Press SRL

Cod mandatar 23200042

Similar Articles

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Instagram

Most Popular